MÖBLER / Bord / Fällbord 16118377
nr 1611 8377
Fällbord
utförd vid Rådman Johan Nils Asplinds verkstad i Falun, verksam 1785-1820. Bemålad. Bredd: 52 cm. Djup: 52 cm. Höjd: 73 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
700 kr
Såld:
700 kr
måndag 8 april 2024
kl 18:34:21
450 kr
600 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr (Budbetjänt)